Fundacja im. Zofii Rydet

Fundacja im. Zofii Rydet archiwum fotografii

OVERVIEW

This web page fundacjarydet.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned zero pages inside the domain fundacjarydet.pl and found seventy-four websites associating themselves with fundacjarydet.pl.

FUNDACJARYDET.PL RANKINGS

This web page fundacjarydet.pl has seen varying levels of traffic all round the year.
Traffic for fundacjarydet.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjarydet.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjarydet.pl

LINKS TO WEB SITE

Andrzej Osiński - rozważania o sztuce i istnieniu Urodziliśmy się po to, żeby zdążać do nieba Balzak

Z oddali napłynęły słowa, wypowiadane przez niewidoczne usta; stawały się one żywe i przybliżały się do mnie. I oto tańczą teraz przed moim wzrokiem i drgają na wietrze,. Świetne jak pawie w mieniących się od barw szatach. Inne powolne i odmierzone, jak.

Fundacja Rydet

Między nami mężczyznami - 02. Świat jest ciekawy - 06. A jednak samotni - 07. W poczuciu bezpieczeństwa - 08. Myślimy i pracujemy - 12. Świat uczuć i wyobraźni - D. Za ścianą życia - 06.

Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec

III edycję filmów z cyklu Rabczanie znani i mniej znani rozpoczyna filmowy wywiad. Rabka festival był jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Rabce. Bogaty program, ciekawi ludzie, różnorodne warsztaty dla dzieci.

Museum of Modern Art in Warsaw

WHAT DOES FUNDACJARYDET.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjarydet.pl Mobile Screenshot of fundacjarydet.pl Tablet Screenshot of fundacjarydet.pl

FUNDACJARYDET.PL HOST

Our parsers identified that a single page on fundacjarydet.pl took three thousand four hundred and seventeen milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
193.143.77.32

SERVER OS AND ENCODING

I caught that this domain is utilizing the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 server.

Fundacja im. Zofii Rydet

Fundacja im. Zofii Rydet archiwum fotografii

CONTENT

This web page fundacjarydet.pl states the following, "Financial Support from the Ministry of Culture and National Heritage." We saw that the webpage also said " Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego." It also said " Dofinansowano ze środków Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych."

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

Samotna Mama

Każdy ma coś, co może dać innym Barbara Bush. Korepetycje z matematyki i fizyki. Termin uzyskania pomocy należy cześniej ustalić telefonicznie. 54 231 43 19; 512 448 679. Gościom Balu Charytatywnego Przyjaciół Fundacji , którzy w dniu 20 stycznia 2018r. zaszczycili nas Swoją obecnością, a biorąc udział w licytacjach, kiermaszu oraz zabawie loteryjnej przyczynili się do zebrania funduszy na letni wypoczynek naszych podopiecznych. Dzięki szczodrości wszystkich Państwa zabierzemy dzieciaki na WAKACJE MARZEŃ.

Fundacja Serce - Europejskie Centrum Przyjaźni Dziecięcej, KRS 0000229507.

Regionalna Fundacja Rozwoju Serce

Kochasz dzieci, nie pal śmieci. Kwiatki bratki i trzy kropki. Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,. W każdym życzliwym słowie,.

Fundacja Serce im. Janusza Korczaka

Pięknych, radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech upłyną w spokoju i beztrosce, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi osobami. Niech nie zabraknie dobrego humoru, świątecznego wypoczynku i obfitego, lanego dyngusa. Bliskości z ważnymi dla Państwa osobami. Naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Darczyńcom oraz Mieszkańcom Sopotu.